sitede
arama

BİZE ULAŞIN contact us | contactez-nous | kontact uns

Merhaba,
Şu an Kabalcı Yayınevi resmi web sayfası
Bize Ulaşın başlığı içindesiniz. Bu başlık altındaki datalara ulaşma isteğinizi takdirle karşılıyor ve mütevazılığı elden bırakmayacağınızı düşünerek size her konuda yardımcı olmaya çalışacağımızı belirtiyoruz. Bize ulaşmak istemenizin birkaç nedeni olabilir, dolayısıyla size bir dizi farklı adres, telefon, isim ve e-posta adresi sunacağız. Lütfen bu yönlendirmeler doğrultusunda bizimle iletişim kurun.

Bize Ulaşın başlığına tamamen yanlışlıkla tıkladıysanız bu aşamadan sonra geri tuşuna basmak ya da üst menüden yeni bir arayüz seçmek suretiyle lütfen bu başlığı terk ediniz, çünkü okurlarımızla karşılıklı diyalog ve iletişim için az sonra tüm bilgileri ifşa edeceğiz.

Yönlendirme 1 Kabalcı Yayınevi
Yönlendirme 2 Kabalcı Kitabevi
Yönlendirme 3 Kitap / Çeviri / Dosya Yayımlatma
Yönlendirme 4 Toptan Kitap Alış/Satış
Muhasebe
Yönlendirme 5 Copyrights - International Relations
Copyright - Relations Entarnationeles
Copyrights - Internationale Relationen
Yönlendirme 6 Çevirmen / Editör / Redaktör / Stajyer Olarak Kadroda Yer Alma
Yönlendirme 7 Protokol Kitap
Yönlendirme 8 İlan - Reklam - Kampanya - Sponsorluk
Yönlendirme 9 DOKÜMANLAR'a Katkı
Yönlendirme 10 Basın Bülteni, Kitap İçi Görsel ya da Büyük Boy Kapak Fotoğrafı Talepleri
Yönlendirme 11 ... adlı kitabınızın içinden bir bölümü tezimde / makalemde / dergimde / kitabımda kullanmak istiyorum

Yönlendirme 1:
Kabalcı Yayınevi'nin adresi, telefonu ve e-posta adresi aşağıdadır, bize buradan ulaşıp ilgililerden ya da editörlerimizden (fiyat ve satış noktası bilgileri dışında – ki bunlar sitemizde menü olarak bulunmaktadır) kitaplarımız hakkında bilgi alabilir, üzerlerine konuşabilir, yazarlarımıza nasıl ulaşacağınızı öğrenebilir ya da bizi sergi, panel, tartışma, toplantı, kokteyl ya da tanıtımlara çağırabilirisiniz:

  Kabalcı Yayınevi
Gülbahar Mah.Cemal Sahir Sok.Çelik İş Merkezi D Blok No:16 Mecidiyeköy - İstanbul
Mecidiyeköy - İstanbul
Tel: 0212 347 54 51
Faks: 0212 347 54 64
e-posta:
yayınevi@kabalci.com.tr

ANCAK,

 • Kabalcı Kitabevi'ne (Beşiktaş) ulaşmak isteyen okurlarımız Yönlendirme 2'yi,
 • Bizim yayınevimize ait olmayan herhangi bir kitap hakkında mevcudiyet/satış/içerik bilgisi almak için arayacak okurlarımız yine Yönlendirme 2'yi
 • Bize çalışmalarını gönderecek okurlarımız Yönlendirme 3
 • Her türlü toptan kitap alış/satışı ya da fiyat bilgisi için bağlantı arayan okurlarımız
  Yönlendirme 4
 • Yayınevi kadrosunda çevirmen / editör / redaktör / stajyer olarak yer almak isteyenler Yönlendirme 6'yı
 • Protokol kitap isteyen sevgili meslektaşlarımız ya da okurlarımız Yönlendirme 7'yi
 • İlan/reklam/kampanya/sponsorluk için bize ulaşmak isteyenler Yönlendirme 8'i
 • Sitemizin DOKÜMANLAR bölümünde yayınevimizin yayın konuları ve çizgisine uygun makale/çeviri ve kısa filmlerini yayınlatmak isteyenler Yönlendirme 9'u
 • Basın bülteni, kitap içi görsel, büyük boy kapak fotoğrafı talep edecek basın mensupları Yönlendirme 10'u
 • ... adlı kitabınızın içinden bir bölümü tezimde / makalemde / dergimde / kitabımda kullanmak istiyorum diyenler Yönlendirme 11'i
OKUMADAN LÜTFEN BU ADRESE BAŞVURMASINLAR!

Yönlendirme 2:
Kabalcı Yayınevi'nin yayımladığı kitapları perakende olarak Kabalcı Kitabevi'nden (Beşiktaş) alabilirsiniz:


  Kabalcı Kitabevi
Ortabahçe Cad.
No:22-24 Beşiktaş/İSTANBUL
Tel: 0212 327 33 22
Faks: 0212 261 82 54
e-posta: info@kabalci.com.tr

 • Bize çalışmalarını gönderecek okurlarımız Yönlendirme 3
 • Toptan kitap alış/satışı için bağlantı arayan okurlarımız Yönlendirme 4
 • Yayınevi kadrosunda çevirmen / editör / redaktör / stajyer olarak yer almak isteyenler Yönlendirme 6'yı
 • Protokol kitap isteyen sevgili meslektaşlarımız ya da okurlarımız Yönlendirme 7'yi
 • İlan/reklam/tanıtım için bize ulaşmak isteyenler Yönlendirme 8'i
 • Sitemizin DOKÜMANLAR bölümünde yayınevimizin yayın konuları ve çizgisine uygun makale/çeviri ve kısa filmlerini yayınlatmak isteyenler Yönlendirme 9'u
 • Basın bülteni, kitap içi görsel ya da büyük boy kapak fotoğrafı talep edecek basın mensupları Yönlendirme 10'u
 • ... adlı kitabınızın içinden bir bölümü tezimde / makalemde / dergimde / kitabımda kullanmak istiyorum diyenler Yönlendirme 11'i
OKUMADAN LÜTFEN BU ADRESE BAŞVURMASINLAR!

Yönlendirme 3:
Kabalcı Yayınevi'nde yayımlanması ya da değerlendirilmesi amacıyla çalışmalarını yollayacak siz sevgili okur/yazarlarımız:
Lütfen öncelikle burasının doğru yayınevi olup olmadığından emin olunuz. İyi bir kitapçıyı ya da web sitelerini gezerek çalışmanızın konusuna benzer konularda yayın yapan yayınevlerini tespit edip onlarla iletişim kurunuz.

Kısacası roman, öykü, şiir, komplo teorisi, spekülatif eserler, kişisel gelişim kitapları BASMIYORUZ. Lütfen bu konuda ısrar etmeyiniz ve anılan adres, telefon, faks ya da e-postalara böylesi taleplerle başvurmayınız.

Kabalcı Yayınevi'nin yayın programı ve çizgisine uygun gördüğünüz çalışmalarınızı lütfen bizle paylaşma yücegönüllülüğünü gösteriniz; dosyalarınız layıkıyla değerlendirilecek, sizinle bir ilişki kurulacak yayın programızın yoğunluğunun el verdiği müddetçe ivedilikle masaüstüne alınacaktır. Bu amaçla Yönlendirme 1'deki tüm bağlantı noktalarına "Yayın Yönetmeni İlgisine" diyerek başvurabilirsiniz.
Emeğinize sağlık...


Yönlendirme 4:
KKabalcı Yayınevi'nden toptan kitap almak için Satış ve Pazarlama bölümü ile iletişim kurmanız gerekmektedir. Gerekli telefon ve faks numaraları ve isimler:

  Kabalcı Yayınevi Satış ve Pazarlama: 0212 347 54 51
 

Kabalcı Muhasebe: 0212 347 54 51

  Kabalcı Dağıtım
Gülbahar Mah.Cemal Sahir Sok. Çelik İş Merkezi N:16 D Blok
Mecidiyeköy/İSTANBUL
Tel: 0212 347 54 51
Fax: 0212 347 54 64
e-posta: info@kabalci.com.tr

Yönlendirme 5:
For copyrights of the books by Kabalci Publishing House please contact from yayinevi@kabalci.com.tr
For international relations (like participation in International Book Fairs) please send us an brief mail to yayinevi@kabalci.com.tr. For any kind of correspondence or courier service our mailling adress is

  Kabalcı Yayınevi
Gülbahar Mah.Cemal Sahir Sok.Çelik İş Merkezi D Blok No:16
Mecidiyeköy - İstanbul
TURKEY

Pour les copyrights à Kabalci Librairie vous pouvez contacter avec par yayinevi@kabalci.com.tr.
Pour des relations internationales (comme la participation aux foires internationales de livre) envoyez-svp nous un bref courrier à yayinevi@kabalci.com.tr. Pour toutes les correspondances ou les courrier, vous pouvez contacter avec nous par cette adress postale indiqué ci-dessous

 

Kabalcı Yayınevi
Gülbahar Mah.Cemal Sahir Sok.Çelik İş Merkezi D Blok No:16
Mecidiyeköy - İstanbul
TURKEY


Für copyright der Bücher durch Kabalci Verlag treten Sie bitte von yayinevi@kabalci.com.tr in Verbindung.
Für internationale Relationen (wie Teilnahme an den internationalen Buch-Messen) schicken Sie uns eine kurze Post bitte zu yayinevi@kabalci.com.tr. Für irgendeine Art Korrespondenz oder Kurierdienst ist unsere mailling adress

  Kabalcı Yayınevi
Gülbahar Mah.Cemal Sahir Sok.Çelik İş Merkezi D Blok No:16
Mecidiyeköy - İstanbul
TURKEY

Yönlendirme 6:

Kabalcı Yayınevi'nin mutfak kadrosunda çevirmen / editör / redaktör / stajyer olarak yer almak için yayinevi@kabalci.com.tr adresine (anadiliniz olmadığı müddetçe) bir yabancı dilde olması hiç de gerekmeyen özgeçmişinizi, daha önce yaptığınız çalışmaların ayrıntılı dökümü, bir çeviri ya da redaksiyon örneğiyle birlikte gönderirseniz seviniriz.

Yönlendirme 7:
Tanıtım amaçlı kitap gönderileri için yayinevi@kabalci.com.tr adresine gazete / dergi / programınıza dair genel bilgi ve detaylı adres bilgilerinizi içeren bir mektup gönderseniz yeterli olacaktır. Daha ayrıntılı görüşmeler için 0212 347 54 51 numaralı telefondan kendisiyle görüşebilirsiniz.

Kitap bağışı taleplerinin haftalık toplamının bile her bir kitabın baskı sayısını geçmesi nedeniyle böylesi talepleri karşılıksız bırakıyoruz. 2003 verilerine göre Türkiye'de toplam 36.117 ilköğretim okulu, 2831 genel lise 3681 mesleki ve teknik lise bulunmaktadır ve bunların çoğunun da kütüphanesi yoktur. Bu yoksunluk sorununun çözümüne sanıyoruz Kabalcı Yayınevi'nde değil başka bir adreste ve başka bir yöntemle ulaşılmalıdır.


Yönlendirme 8:
Kabalcı Yayınevi'nin ilanlarını yayımlamak, derginiz için reklam almak, bir kampanyaya katılmamızı ya da size sponsor olmamızı mı istiyorsunuz. Paniğe Kapılmayın.
Lütfen yayinevi@kabalci.com.tr'ye Ayrıntılı bir mektup ve mali bilgi geçiniz.


Yönlendirme 9:
Dokümanlar bölümümüz çayın yanında simit, kahvenin yanında kurabiye gibi kitaplarımızın yanında iyi gidecek, onlardan aldığımız lezzeti arttıracak ve belki de farklı tatların bir araya gelmesiyle yepyeni lezzetler / içgörüler yaratmayı sağlayacak makaleler / çeviriler, kısa filmler ve tıpkıbasımlardan oluşmaktadır. Siz de bu bölüme katkılarınızı ve niyet ve düşüncelerinizi, kitapla bağlantısını anlatan bir mektupla birlikteyayinevi@kabalci.com.tr adresine gönderebilirsiniz.

Yönlendirme 10:
Basın bülteni, kitap içi görsel, büyük boy kapak fotoğrafı ve benzer teknik / grafik talepler için
0212 347 54 51 numaralı telefondan ya da yayinevi@kabalci.com.tr adresinden ulaşmanız tavsiye edilir.

Yönlendirme 11:
Bir kitabınızın içinden bir bölümü tezimde / makalemde / dergimde / kitabımda kullanmak istiyorum diyenler hiç çekinmeden bu alıntıyı yapabilirler, ancak daha sonra bu konuda bizi bilgilendirirlerse seviniriz. Böylece hem belki size daha zengin kaynaklar sunarak yardımcı olabilir hem de olası telif sorunlarının önüne geçebiliriz. Elbette bu alıntının bir sınırı olmalı ve ticari işlerde istismardan kaçınılmalıdır. Bizi yayinevi@kabalci.com.tr adresine bir mektup yazarak bilgilendirebilirsiniz.

Son olarak kitaplarımızın içinden bir görseli kullanmak istiyorsanız lütfen önce bize danışın!

Eğer bize ulaşma arzunuzun giderilmesinin bu konu başlıklarının hiçbirinde başarılamayacağını düşünüyorsanız lütfen yayinevi@kabalci.com.tr'ye bir e-posta atın; ilgileniriz.

Övgülerinizi dostlarınıza, şikâyetlerinizi bize iletiniz.

İYİ OKUMALAR!
yeni çıkanlar çok satanlar
Prens - De Principatibus
Niccolò Machiavelli
Suç ve Ceza
Fyodor Dostoyevski
Bizans II
John Julius Norwich
Bizans III
John Julius Norwich
Bizans Tarihi I
John Julius Norwich
Metafizik Üzerine Düşünceler
Descartes
Yöntem Üzerine Konuşma
Descartes
Savaşçının Kamerası
Stephen Prince
En - Necât
İbn-i Sina
Dil ve Yalnızlık
Ernest Gellner
Romantik
Rüdiger Safranski
Yoga
Mircea Eliade
İstanbul'un Fethi - Dukas Kroniği 1341 - 1462
Anonim
Suç ve Ceza
Fyodor Dostoyevski
Prens - De Principatibus
Niccolò Machiavelli
Bizans Tarihi I
John Julius Norwich
Yöntem Üzerine Konuşma
Descartes
Metafizik Üzerine Düşünceler
Descartes
En - Necât
İbn-i Sina
Savaşçının Kamerası
Stephen Prince
Romantik
Rüdiger Safranski
Phaidon - Ruh Üzerine
Platon
İstanbul'un Fethi - Dukas Kroniği 1341 - 1462
Anonim
Yoga
Mircea Eliade
Dil ve Yalnızlık
Ernest Gellner
Osmanlı Mimarlığı Tarihi
Godfrey Goodwin
Talmud ve Hadis
Mehmet Sait Toprak
James Joyce
Richard Ellman
Mitoloji Sözlüğü
Pierre Grimal
Spinoza Problemi
Irvin Yalom
Türk Dil Bilgisi
Jean Deny
Sabetay Sevi
Gershom Scholem
Gözyaşı Entelektüel Birşeydir
Jerome Neu
Dune 6: Rahibeler Meclisi
Frank Herbert
Yunan Felsefe Tarihi 1 - Sokrates Öncesi İlk Filozoflar Ve Pythagorasçılar
W. K. C. Guthrie
Paniğe Kapılma
Neil Gaiman
Ve Başka Bir Şey Daha
Eoin Kolfer
Momo
Michael Ende
Deliliğe Övgü
Erasmus
duyurular
Çevirmenlerimizin ilgisine...
 
ana sayfa | kitaplar (A-E) (F-L) (M-R) (S-Z) | dokümanlar (metin) (tıpkıbasım) (video) | yazarlar (A-E) (F-L) (M-R) (S-Z) | çevirmenler (A-E) (F-L) (M-R) (S-Z) | hazırlananlar |
diziler (antropoloji, arkeoloji, mitoloji) (bilimkurgu-fantastik) (çağdaş fransız düşüncesi) (çocuk) (edebiyat)
(felsefe) (humanitas) (inceleme) (nietzsche) (sinema) (sözlük) (şark klasikleri) (yaşamaöyküsü)
kabalcı (hakkında) (editörler) (medyada kabalcı) (satış noktaları) (bize ulaşın)
Kabalcı Yayınevi Dağıtım Pazarlama Ltd. Şti. Gülbahar Mah.Cemal Sahir Sok.Çelik İş Merkezi D Blok No:16 Mecidiyeköy - İstanbul
Tel: (0212) 347 54 51
Faks: (0212) 347 54 64